Wykonawstwo PDF Drukuj Email

Jestem w stanie zrealizować schody z każdego rodzaju drewna z powiązaniem ze stalą szlachetną lub szkłem, co pozwala uzyskać optymalny wizerunek wyrobu.

Budując staramy się każdorazowo potraktować je indywidualnie, pamiętając o tym że schody powinny być nie tylko sposobem na bezpieczne pokonanie wysokości, ale także ciekawym i pięknym meblem dopasowanym do gustu i wymagań klienta, meblem często decydującym o urodzie i charakterze domu.

Poprawiony: sobota, 09 kwietnia 2011 18:12
 


Projekt

Aby zamówić projekt schodów należy przesłać mailem lub faksem szkic schodów z wymiarami technicznymi. W ciągu 1 dnia otrzymacie Państwo faks lub mail z projektem rzutu z góry, oraz wizualizację 3D.Projektowanie schodów odbywa się przy użyciu komputera. Projektujemy komputerowo schody dla firm stolarskich. Rodzaje projektów to: proste, zabiegowe, nakładane, wpuszczane z elementami giętymi, z podestem, specjalne, bezwangowe. Więcej...

Projektujemy komputerowo schody dla firm stolarskich. Rodzaje projektów tp: proste, zabiegowe, nakładane, wpuszczane z elementami giętymi, z podestem, specjalne, bezwangowe. Szablony w skali 1:1 drukowane są po wstępnej akceptacji projektu i przesłane pocztą.

Wykonawstwo

Nasze schody są nie tylko sposobem na bezpieczne pokonanie wysokości, ale także pięknym meblem dopasowanym do gustu i wymagań klienta, meblem często decydującym o urodzie i charakterze domu. Więcej...

Technologie CNC

Ponadto zapraszamy Państwa do usługowego wycinania schodów drewnianych. Więcej...

Galeria

Zapraszamy do menu galeria, już wkrótce więcej zdjęć, z dorobku naszej firmy. Więcej...

Zamówienie

Chcesz zamówić projekt? Wyślij mailem lub faksem szkic schodów z wymiarami technicznymi. Więcej...